- Полтавщина

Олена Зеленська презентувала в музеї історії Полтавської битви аудіогід шведською мовою

У музеї історії Полтавської битви почав працювати аудіогід шведською мовою. Презентували його перша леді України Олена Зеленська та Надзвичайний і Повноважний Посол Швеції в Україні Тобіас Тиберг. Вони висловили сподівання, що завдяки цій новації туристів зі Скандинавії в нашому місті зокрема та в Україні загалом стане більше.

Для шведів Полтавська битва мала дуже велике значення. Ставши поразкою для їхнього війська, тим не менше вона обернулася перемогою для всієї країні. Після смерті Карла ХІІ Швеція розпочала мирне існування, що врешті-решт привело її до нинішнього процвітання.

До речі, саме в цій північній країні зберігається перша конституція України, створена Пилипом Орликом після поразки українських і шведських військ у Полтавській битві. І нинішнього літа з нагоди святкування 30-річчя Незалежності нашої держави, як сказав Тобіас Тиберг, цей документ привезуть до України.

Як повідомили у музеї, аудіогід іноземною мовою працює в закладі вже давно. Раніше тут можна було послухати екскурсію українською, англійською, російською, німецькою, французькою та польською мовами, тепер додалася й шведська.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.