- Полтавщина

Нардеп Кива звинуватив Юрія Бойка у продажі Карлівської організації «ОПЗЖ» місцевому бізнесмену

Ілля Кива у своєму зверненні повідомив, що він хотів сформувати команду, яка б пішла на перевибори Карлівської міськради. Однак голова Полтавської обласної організації партії Олег Сазонов, з відома співголови Стратегічної ради партії Юрія Бойка, продав франшизу ОПЗЖ місцевому бізнесмену

У соцмережах з’явилося відео зі зверненням народного депутата Іллі Киви до співголови та члена Стратегічної Ради партії «Опозиційна платформа — За життя» Юрія Бойка.

На відео Ілля Кива повідомляє, що у зв’язку із перевиборами до Карлівської міськради він поїхав на місце, щоб сформувати список кандидатів в депутати.

Однак там він дізнався, що голова Полтавської обласної організації ОПЗЖ та голова фракції партії в облраді Олег Сазонов продав «франшизу партії» місцевому бізнесмену. Зі слів Іллі Киви, Олег Сазонов телефоном повідомив, що він прийняв це рішення після погодження з Юрієм Бойком. Хоча раніше Карлівку віддали в «зону відповідальності» крилу партії, яке представлене співголовами Стратегічної ради Віктором Медведчуком та Вадимом Рабіновичем (а не крилу, яке представлене Сергієм Льовочкіним та Юрієм Бойком). Сам Кива належить до першого крила.

Ілля Кива:

— Що мені потрібно сказати чи зробити, щоб моя діяльність не обнулялася комерційними діями окремих під***сів?

За інформацією інтернет видання Полтавщина «місцевий бізнесмен» зі звернення нардепа — це Юрій Кобченко, який у 2020 році невдало балотувався депутатом в облраду від «Слуги народу». Він також має вплив на партії «Рідне місто», «Пропозиція», частину «Слуги народу» (іншу частину контролює нардеп Костянтин Касай).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.