- Машівщина

За ремонт мосту в Селещині “трохи” переплатили. Прокуратура втрутилась у тендер щодо капремонту.

Судом задоволено позов прокуратури області про визнання недійсними результату закупівлі та договору підряду капітального ремонту моста за понад 17 мільйонів.

Господарським судом Полтавської області задоволено позовну заяву обласної прокуратури, пред’явлену в інтересах держави в особі Департаменту  будівництва,  містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства ОДА до державного підприємства “Агентство місцевих доріг Полтавської області” та товариства з обмеженою відповідальністю “Укртрансміст”. Про це повідомили у пресслужбі обласної прокуратури.

Прокуратурою Полтавщини встановлено, що під час публічної закупівлі, проведеної у квітні минулого року тендерним комітетом державного підприємства, переможцем відкритих торгів щодо капітального ремонту моста на автомобільній дорозі місцевого значення Машівка — Карлівка визнано товариство “Укртрансміст”, яке запропонувало на проведення ремонту понад 17 680 000 грн. Водночас тендерним комітетом безпідставно було відхилено більш економічно вигідну пропозицію іншого учасника торгів.  

Таким чином тендерним комітетом порушено принципи публічних закупівель та надано перевагу товариству, пропозиція якого дорожча за відхилену.

Суд першої інстанції погодився з доводами прокуратури і визнав недійсними результати закупівлі, проведеної державним підприємством “Агентство місцевих доріг”, а також договір підряду з додатковими угодами, укладеними між державним підприємством і товариством на понад 17 мільйонів гривень.

Учасники справи мають право на оскарження вказаного рішення. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.