- Машівщина

ДОРОГУ НЕХВОРОЩА — МАШІВКА ПЛАНУЮТЬ КАПІТАЛЬНО ВІДРЕМОНТУВАТИ ЗА €30 МІЛЬЙОНІВ КРЕДИТУ ВІД ЄБРР

Під гарантії обласної ради ЄБРР може виділити 30 млн євро на капремонт 45 км аварійної дороги, яка веде до Дніпропетровської області

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов та народний депутат Костянтин Касай взяли участь у засіданні в Державному агентстві автомобільних доріг України, де відбулася робоча нарада за участю голови Укравтодору Олександра Кубракова та представників Європейського банку реконструкції та розвитку.

Полтавська делегація захищала проект капітального ремонту 45 км аварійної місцевої дороги Нехвороща — Машівка. ЄБРР готовий профінансувати проект на суму приблизно 30 млн євро. Полтавська обласна рада стане гарантом повернення кредитних коштів.

Нардеп Костянтин Касай (виборчим округом якого пролягає автодорога), якщо усі процедурні питання пройдуть максимально вдало, то капітальний ремонт розпочнеться у 2020 році, а завершиться у 2021-му. На його думку, важливість цієї дороги полягає не тільки в тому, що вона з’єднує Полтавщину та Дніпропетровщину, а й у її ролі для громад ОТГ кількох районів.

В об’єми капремонту входить не тільки заміна дорожнього полотна, а й організація узбіч, озеленення, переходів, дорожніх знаків та розміщення вагових комплексів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.