- Полтавщина

Армія США замовила вантажівки КрАЗ

Армія США замовила українські вантажівки марки КрАЗ виробництва Кременчуцького автомобілебудівного заводу.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на ArmyRecognition.

Українська компанія «АвтоКрАЗ» отримала 3-річний контракт на поставку армії США КрАЗ 4×4 для важких транспортних засобів та запчастини до них.

У замовлення входять транспортні засоби для перевезення особового складу, бортові вантажівки, автоцистерни для води та палива.

Незважаючи на те, що ніяких деталей про порядок закупівлі немає, очевидно, що цей привабливий контракт представляє волю США підтримати Україну в протистоянні російській агресії, що триває з 2014 року і окрім військових втрат наша держава несе й економічні через втрату кооперації та ринків збуту продукції.

Придбані машини, безумовно, не будуть використовуватися самою американською армією, але будуть надані союзникам, наприклад для миротворчих операцій Організації об’єднаних націй (ООН) де традиційно використовуються вантажні автомобілі виробництва компанії АвтоКрАЗ.

Кременчуцький автомобільний завод (ПрАТ «АвтоКрАЗ») – українське підприємство з виробництва вантажних автомобілів, що розташоване у місті Кременчук Полтавської області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.